App Store'un "Son derece bağımlılık Oyunlar" listesinde yer

Ben basit ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu engellemesini kaldırın. Amaç, yolumdan diğer blokları kaydırarak kurulu dışında kırmızı blok engelini az hamle ile blokeyi etmektir. Beni Acemilerden Uzmanı değişen 4 zorluklarla geliyor engellemesini kaldırın. toplam 14500 bulmaca vardır, herhangi bir oyunda bulacaksınız bulmaca en yüksek miktarı, saat değerinde yüzlerce sen meydan ve bağımlı tutmak için.

Engeli Me 2 oyun modları ile, meydan kendinizi meydan ya da sadece geri koymak ve bulmaca çözme sırasında dinlenmek için tercih edebilirsiniz. Mücadelesi modunda her bulmaca her zaman her bulmaca 3 yıldız almaya çalışın böylece onun tekrar katma değer, kazanmak için 3 yıldız var. Bir sıralama sistemi ve başarıları da daha meydan tutmak için ilave edilir.

Beni sınıflarında kendi çalışmaları ile öğrencilere geliştirmemize yardımcı olmak üzere birçok okulda kullanılmıştır engellemesini kaldırın. Beni senin beyin tren ve size fikren günlük tutmaya yardımcı olabilir engellemesini kaldırın. Bu 4 yıl boyunca üst oyunlarından biri olmuştur ve diğer takip kaldır bulmaca oyunları kategorisini yarattık. Bu bulmaca oyunu çocuklar ve her yaştan yetişkin, kendiniz oynamak veya hamle karşılaştırmak için arkadaşlarınızı meydan olduğunu. Çizgi yukarı ve dostun ile eğlenin

Özellikler:
cihazlar arasında * Sync veri (Oyun İlerleme)
Başlangıç ​​adlı Uzman kadar * 4 zorluklar
* Eğer zevk için toplam engelini kaldırmak bulmaca 14500, tüm bağımlılık bulmaca tamamlamak için uzun destanı olacak
* İki oyun modu, Mode ve Mücadelesi Relax Mode
* Sıralama sistem daha meydan ve yukarı en iyi çözümü bulmak için tutmak
* 21 Başarılar, tüm başarıları toplamaya çalışın
* Eğer temizlenir onca bulmaca takip edin
bulmaca boyunca size rehberlik edecek * İpucu sistemi
İhtiyaç duyduğunuzda * Uygulama satın size daha fazla ipucu satın alabilirsiniz

• Category: Games
  • Updated: Mar 15, 2016
  • Version: 1.5.8
  • Size: 25.6 MB
  • Languages: English, Filipino, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Thai, Traditional Chinese, Turkish